Починаючи з 20 травня жителі Чернігівщини, які платять за комуналку із запізненням, повинні будуть сплачувати ще й штрафи у розмірі 0,01% боргу за кожен день простроченого платежу після 20-го числа. Такі нововведення передбачені Законом України «Про житлово-комунальні послуги», який прийняли ще торік, але вступає в дію він у травні цього року.