У квітні 2014 року бійці Чернігівського 13-го батальйону територіальної оборони, згодом реорганізованого в окремий мотопіхотний батальйон, одні з перших пішли на захист територіальної цілісності та суверенітету України. Вони і нині виконують свій військовий обов’язок у лавах Збройних Сил.