22 червня в. о. міського голови Геннадій Іванюк обговорив з місцевими правоохоронцями питання безпеки у громаді.

Зокрема йшлося про модернізацію системи відеоспостереження, котра вже діє на території міста. Окрему увагу приділили питанням реалізації Програми профілактики правопорушень на підвідомчій території Бобровицької міської ради на 2025-27 роки та програми «Поліцейський офіцер громади», спрямованої на зміцнення взаємодії між правоохоронцями та мешканцями громади, а також обговорили низку інших актуальних робочих питань.