Наразі на території Менської громади відсутнє енергопостачання. Світло зникло через пошкодження об’єкту енергетичної інфраструктури внаслідок чергової ворожої атаки.
“Просимо зберігати спокій, зарядити необхідні пристрої, подбати про запас питної води та довіряти лише перевіреній інформації. Енергетики готові розпочати відновлювальні роботи одразу, щойно це дозволить безпекова ситуація. Про відновлення електропостачання мешканці дізнаються безпосередньо”,- повідомляють у Менській громаді.
