На жаль, кількість постраждалих внаслідок ворожого удару по території Новгород-Сіверського ліцею ім. Ушинського зросла. Про це повідомив начальник Новгород-Сіверської РВА Олександр Селіверстов.

По медичну допомогу до лікувального закладу самостійно звернулась ще одна потерпіла — місцева жінка 1976 року народження. Як повідомлялось раніше, поранень зазнав чоловік 1957 року народження. В обох мирних мешканців лікарі попередньо діагностували акубаротравму.