Сьогодні в нашій області субсидію отримують більш ніж 160 тисяч домогосподарств. Вже з березня людям почали виплачувати монетизовану субсидію – тобто компенсацію за оплату житлово-комунальних послуг людям видають готівкою на руки або перераховують на банківський картковий рахунок. Середній розмір субсидії на Чернігівщині становить 1840,40 грн – це більше за середній по Україні (1648 грн). Субсидіанти отримуватимуть всю суму допомоги і мають самостійно розрахуватися за спожитий у лютому газ, електроенергію, воду та тепло, а поняття «обов’язковий платіж» скасовується. Монетизована субсидія, яка залишиться після оплати комуналки, може бути використана отримувачами на власний розсуд. І хоча виплати субсидії грошима вже розпочалися, люди не поспішають оплачувати рахунки, констатують у ТОВ «Чернігівгаз Збут».