20 червня у Бобровиці провели відкритий кубок Бобровицької міської ради з футболу. Турнір зібрав місцеві футбольні команди, які продемонстрували високу майстерність та подарували вболівальникам незабутні емоції.
Цього дня стадіон громади став центром запеклих футбольних баталій. За результатами безкомпромісних та видовищних матчів місця на п’єдесталі сформувалися таким чином:
1 місце — ФК «Бобровиця»
2 місце — ФК «Цукровик»
3 місце — ФК «Озеряни»
4 місце — ФК «Бобровиця-Юніор»
Окрім командних заліків, за підсумками ігор було відзначено футболістів, які проявили себе найяскравіше та зробили вагомий внесок у результати своїх команд:
кращий гравець турніру: Дмитро Халімон (ФК «Бобровиця-Юніор»);
кращий захисник: Олександр Сєрий (ФК «Бобровиця»);
кращий воротар: Єгор Шундрик (ФК «Цукровик»);
кращий бомбардир: Владислав Новик (ФК «Озеряни»).


