Завершився Чемпіонат Чернігівської області з волейболу серед дівчат 2011 року народження, організований ГО ВФСТ «Колос».

За підсумками напружених змагань місця розподілилися так:
1 місце – КДЮСШ м. Ніжин;
2 місце – ДЮСШ с. Куликівка;
3 місце – с. Варва;
4 місце – с. Комарівка.
Кращим гравцем турніру визнано Дзюбу Анну (КДЮСШ м. Ніжин).
Команда КДЮСШ м. Ніжин виборола право представляти Чернігівську область у фінальних змаганнях ГО ВФСТ «Колос», які невдовзі відбудуться в м. Берегове Закарпатської області.