Тома завжди панічно боялася жаб. Не дай Боже їй де побачити ту сіру бридоту – верещатиме, як порося, якого каструють. Ще як школяркою була, хлопці спеціально могли їй підкинути жабенятко та чекати, коли Тома вчинить лемент. А їм смішно! Томі уже й за 60, та вона не перестала боятися жаб. Останнім часом вони ввижаються їй де хоч і змушують серце тремтіти. Віднедавна ще одна біда. Лиш засне горілиць, відчуває, що на грудях сидить не звичайна жаба, а здоровенна така, і тисне на неї. Серце тоді стукоче, як не вискочить. Вона лупне очима і боїться до себе руками доторкнутися, бо явно бачить жабу на грудях. Кому про це не скаже, то ледь пальцем біля скроні не крутять. Господи, яка жаба? Що ти, жінко, вигадуєш?