У Чернігівській ОДА вчора, 23 березня, відбувся спільний пресбрифінг голови ОДА Андрія Прокопенка, голови обласної ради Ігоря Вдовенка, Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка, начальника обласного лабораторного центру МОЗ України Миколи Донця.