16 випускників Чернігівського ліцею №1 отримали 200 балів на НМТ

23 червня 2026 | Марія

У Чернігові 16 випускників та випускниць ліцею №1 склали НМТ на максимальні 200 балів. З яких двоє – Марія Голець і Анастасія Закревська, отримали такий результат з двох предметів, інші – з одного предмета.

Про це повідомляють у групі ліцею у Facebook.

«200 балів на НМТ – це не просто цифра. Це години підготовки, хвилювання, віра в себе та величезна праця, яка принесла заслужений результат. Вітаємо наших випускників, які підкорили цей максимум!»,- зазначили в ліцеї.

Закревська Анастасія – українська мова (вчитель Корсакова Лідія Федорівна) та математика (вчитель Заяць Тетяна Дмитрівна);

Голець Марія – історія (вчитель Хитрик Світлана Миколаївна) та українська мова (вчитель Алексєєнко Людмила Іванівна);

Барок Михайло – історія (вчитель Хитрик Світлана Миколаївна);

Гулий Ілля – англійська мова (учитель Чуб Анна Анатоліївна);

Савицька Кіра – історія (учитель Хитрик Світлана Миколаївна);

Мартинович Кристина – англійська мова (учитель Семиліт Вікторія Вікторівна);

Золотаринець Софія – математика (учитель Дунай Світлана Миколаївна);

Кудебекова Поліна – англійська мова (учитель Зуйок Ганна Миколаївна);

Манукян Максим – англійська мова (учитель Зуйок Ганна Миколаївна);

Сафонова Катерина – історія (учитель Хитрик Світлана Миколаївна);

Сюмак Анастасія – англійська мова (учитель Шумей Вікторія Вікторівна);

Партала Вероніка – українська література (учитель Корсакова Лідія Федорівна);

Пісоцький Павло – історія (учитель Хитрик Світлана Миколаївна);

Довженко Поліна – українська література (учитель Корсакова Лідія Федорівна);

Голець Олександра – історія (учитель Хитрик Світлана Миколаївна);

Гончаров Назар – англійська мова (учитель Ванцак Ірина Михайлівна).

НМТ