У Чернігові 16 випускників та випускниць ліцею №1 склали НМТ на максимальні 200 балів. З яких двоє – Марія Голець і Анастасія Закревська, отримали такий результат з двох предметів, інші – з одного предмета.
Про це повідомляють у групі ліцею у Facebook.
«200 балів на НМТ – це не просто цифра. Це години підготовки, хвилювання, віра в себе та величезна праця, яка принесла заслужений результат. Вітаємо наших випускників, які підкорили цей максимум!»,- зазначили в ліцеї.
Закревська Анастасія – українська мова (вчитель Корсакова Лідія Федорівна) та математика (вчитель Заяць Тетяна Дмитрівна);
Голець Марія – історія (вчитель Хитрик Світлана Миколаївна) та українська мова (вчитель Алексєєнко Людмила Іванівна);
Барок Михайло – історія (вчитель Хитрик Світлана Миколаївна);
Гулий Ілля – англійська мова (учитель Чуб Анна Анатоліївна);
Савицька Кіра – історія (учитель Хитрик Світлана Миколаївна);
Мартинович Кристина – англійська мова (учитель Семиліт Вікторія Вікторівна);
Золотаринець Софія – математика (учитель Дунай Світлана Миколаївна);
Кудебекова Поліна – англійська мова (учитель Зуйок Ганна Миколаївна);
Манукян Максим – англійська мова (учитель Зуйок Ганна Миколаївна);
Сафонова Катерина – історія (учитель Хитрик Світлана Миколаївна);
Сюмак Анастасія – англійська мова (учитель Шумей Вікторія Вікторівна);
Партала Вероніка – українська література (учитель Корсакова Лідія Федорівна);
Пісоцький Павло – історія (учитель Хитрик Світлана Миколаївна);
Довженко Поліна – українська література (учитель Корсакова Лідія Федорівна);
Голець Олександра – історія (учитель Хитрик Світлана Миколаївна);
Гончаров Назар – англійська мова (учитель Ванцак Ірина Михайлівна).
