Вечері 23 червня в селі Шибиринівка Михайло-Коцюбинської громади рятувальники дістали з місцевого ставка тіло 15- річного хлопця. Обставини трагедії наразі з’ясовуються.
Повідомляють в головному управлінні ДСНС у Чернігівській області.
“Закликаємо громадян дотримуватися правил безпеки під час перебування біля водойм. Батькам варто цікавитися дозвіллям дітей та нагадувати їм про небезпеку відпочинку на воді без нагляду дорослих. Бережіть себе та своїх близьких”,- закликають в управлінні ДСНС.