|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 14:33 | 07.24.2024

Вийшов перший музичний альбом пісень Сергія Дзюби «Примчу на білому коні!»

Як і обіцяв народний поет України Сергій Дзюба, його перший музичний альбом «Примчу на білому коні!» побачив світ.

1koni1Має він таку ж гарну назву, як і нещодавня резонансна книжка ста пісень автора з Чернігова, надрукована великим форматом та п’ятитисячним накладом, із нотами, чудово набраними в спеціальній комп’ютерній програмі. Тобто тепер книжка й новий музичний альбом вдало доповнюють одне одного. Власне, в усіх бібліотеках віднині їх варто видавати читачам одночасно.  

Причому тут, в альбомі, – не просто аудіозаписи цих популярних пісень, а прекрасні відеокліпи, які професійно створила талановита львів’янка Надія Бойко. Пані Надія активно співробітничає зі знаними українськими поетами, композиторами та співаками. І ось уже два роки вона успішно співпрацює з Сергієм Дзюбою. 

Музичний альбом ошатно вийшов на DVD-дисках та доступний для всіх шанувальників неповторно чарівних і водночас сучасних українських пісень. Звісно, вони розміщені на Ютубі, на відомих сайтах та в соціальних мережах. Однак цей музичний альбом компактно містить найкращі пісні Сергія Дзюби, тому, маючи його, можна будь-коли послухати й подивитися улюблені пісні у виконанні зірок нашої естради.

1muzalbУ першому альбомі відомого автора з Чернігова представлені дванадцять пісень, якісно записаних у професійних студіях. Ось детальніша інформація про кожну з них:

1. «Батьку мій» – слова Сергія Дзюби, музика Бориса Раденка, співає заслужений артист України Павло Мрежук. 

2. «Порадниця свята» – слова Сергія Дзюби та Григорія Ліщенюка, музика Бориса Раденка, співає народний артист України Леонід Сандуленко.

3. «Білі ангели» – слова народного поета України Тетяни Дзюби, музика Сергія Дзюби, співають лауреати міжнародних і всеукраїнських премій та конкурсів Інна і Тетяна Чабан. 

4. «Твоїх очей барвінки» – слова Сергія Дзюби, музика Ярослава Музики, співає заслужений артист України Ярослав Музика.

5. «В нашім домі» – слова лауреата Національної літературної премії Білорусі Михася Пазнякова і Сергія Дзюби, музика Ярослава Музики, співає заслужений артист естрадного мистецтва України Віктор Гембара.

6. «Не сумуй, калинонько!» – слова Сергія Дзюби, музика Бориса Раденка, співає лауреат міжнародних та всеукраїнських премій і конкурсів Наталія Шинкаренко. 

7. «Здрастуйте, рідні!» – слова Сергія Дзюби, музика Бориса Раденка, співає народний артист України Леонід Сандуленко.

8. «Пісня про Чернігів» – слова Олени Терещенко та Сергія Дзюби, музика Ярослава Музики, співає Віктор Гембара. 

9. «Я намалюю сон» – слова Сергія Дзюби та Юрія Бедрика, музика Бориса Раденка, співають лауреати міжнародних і всеукраїнських премій та конкурсів Валентина і Володимир Олійники (дует «Крила»). 

10. «З Днем народження!» – слова Сергія Дзюби, музика Ярослава Музики, співає лауреат міжнародних премій та конкурсів Ростислав Музика.

11. «Місяць і дівчина» – слова Кулера Тепукова і Сергія Дзюби, музика Ярослава Музики, співає Віктор Гембара.

12. «Примчу на білому коні!» – слова Сергія Дзюби, музика Петра Лойтри, співає лауреат міжнародних і всеукраїнських премій та конкурсів народний чоловічий вокальний квартет «Пісенне джерело».

Музичний альбом має свій ISBN (офіційний номер авторського права). Та головне – це самі пісні й відеокліпи: красиві, оригінальні, цікаві й зворушливі. Це – не лише сьогодення української естради, а і її майбутнє. Недаремно кращі пісні, створені впродовж двох років у співпраці Сергія Дзюби з провідними композиторами та артистами, мають уже сотні тисяч переглядів на популярних порталах, стали «Піснями року». А обдарований автор щодня отримує тисячі захоплених відгуків від людей різного віку, професій та переконань. 

Зокрема, народний артист України, видатний поет, автор багатьох відомих пісень Андрій Демиденко назвав пісні «Батьку мій», «Порадниця свята» та «В нашім домі» геніальними, адже вони викликають глибокі філософські асоціації та духовно наснажують серця слухачів і глядачів.

Як повідомив Сергій Дзюба, тепер він розпочинає роботу над своїм другим музичним альбомом українських пісень, і це також будуть не лише аудіозаписи, а майстерні відеокліпи. Другий альбом планується створити та випустити вже наприкінці наступного року. 

Також окремо вийде кантата «Крила Сімаргла», створена відомим нашим композитором симфонічної музики, професором, заслуженим діячем мистецтв України та Шевченківським лауреатом Олександром Яковчуком – на вірші народних поетів України Тетяни і Сергія Дзюби. Її тривалість – півгодини, а виконують кантату – відомі артисти та музиканти, які зараз готуються записати чарівне відео. 

 

Ярослав Савчин,

письменник, перекладач, художник, журналіст,

прес-центр Міжнародної літературно-мистецької Академії України

Схожі матеріали (за тегом)