|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 6:04 | 06.20.2019

У частинах оперативного командування "Північ" продовжуються етапи бойової підготовки підрозділів.


Світлана Приходько – сурдолог обласної лікарні, головний спеціаліст управління охорони здоров’я облдержадміністрації за спеціальністю сурдологія.


«Мені сподобалася галявина і я хотіла там погратися», – так розповіла 5-річна дівчинка патрульному, який витягнув її з води, коли вона стала тонути.


Упродовж тижня з 10 по 17 червня на водних об’єктах області загинуло 7 осіб, з них 2 дітей.


За підтримки Міністерства інформаційної політики України у червні-липні цього року в семи містах країни пройде другий всеукраїнський музичний фестиваль «Твоя Країна fest».


12-й окремий танковий батальйон оперативного командування "Північ" буде сформований у с. Гончарівське Чернігівського району.


Бджоли – найкращий лікар

Понеділок, 10 червня 2019 14:58

У цьому переконаний пасічник з 19-річним стажем Ігор Стрикаль.


Кандидатуру Героя України Леоніда Яковишина, одного з найвідоміших і найуспішніших аграріїв не тільки Чернігівщини, але й усієї України, генерального директора ТОВ «Земля і воля»  представили на присвоєння звання «Почесного громадянина Чернігівської області».


"Доброго дня! Прошу Вашої консультації з приводу виконання судових рішень. Яку відповідальність несуть особи, які ухиляються від виконання судових рішень? З повагою, Олексій Мироненко"


Сторінка 1 із 5