|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 15:13 | 01.18.2020

20 січня в обласній раді відбудеться робоча нарада з питань діяльності дочірніх агролісогосподарських підприємств КП «Чернігівоблагроліс» та впровадження електронного обліку деревини. Засідання відбудеться в залі президії обласної ради (6-й поверх адмінбудинку облради). Початок роботи о 10.00.


Почесною нагородою Міжнародної літературно-мистецької Академії України – міжнародною патріотичною медаллю Івана Мазепи за 2020 рік (рішення № 16) відзначені:


Президент України Володимир Зеленський призначив трьох суддів у Чернігівській області.


У Бахмацькому районі Чернігівщини горів локомотив електропоїзда сполученням "Шостка - Київ".


До нового року, як планувалося, не встигли – це про новобудову сучасної  Кобижчанської амбулаторії загальної практики сімейної медицини.


Померла Клавдія Єгорівна Томилко

Понеділок, 13 січня 2020 10:33

Чернігівка, відома своїм трудовим подвигом, пішла в інший світ сьогодні вранці. Їй було 82 роки.


Наприкінці минулого року в Україну прибула чергова партія (363 тисячі доз) вакцин «Пріорикс» бельгійського виробництва, що використовується для профілактики кору, паротиту та краснухи. Вакцина  розподіляється по регіонах. Загалом нині в державі знаходиться понад 1,7 мільйонів доз цієї вакцини.


За останній рік автопарк медичних закладів Чернігівщини збільшився на 52 автомобілі, закуплені як за бюджетні кошти, так і кошти благодійників. Усього на суму 39,4 мільйона гривень.


Спецавтомобіль «під ялинку»

Середа, 08 січня 2020 12:15

Менський районний відділ Управління ДСНС у Чернігівській області на новорічні свята отримав новий спецавтомобіль.


Непоправне горе прийшло до дружної родини лісівників Чернігівщини – на 61-му році життя померла заслужений працівник лісового господарства України Олександра Василівна Дудко, котра багато років очолювала один з найуспішніших лісгоспів – державне підприємство «Семенівське лісове господарство».


Сторінка 1 із 18