|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 23:38 | 10.01.2022

Література

Письменник, перекладач, журналіст та міжнародний діяч Сергій Дзюба з Чернігова прокоментував пропозицією висунути їх із дружиною Тетяною Дзюбою на Нобелівську премію за 2022 рік.


Книга для дітей Сергія Дзюби та Ірини Кулаковської «Потягуськи» («Потягеньки»), веселий роман-серіал, продовжує крокувати світом!


Ви чували про Ромашку,

Про Тютюнника, Махно?

Ми зійдемося докупи

І стоятимем в одно.


Шановні читачі газети «Чернігівщина»! Останнім часом я написав кілька пісенних текстів. Три із них надсилаю на Ваш розсуд.


Лідер, який надихає

Середа, 01 грудня 2021 17:59

У Чернігівській міській центральній бібліотеці ім. М. Коцюбинського свої нові ошатні книжки презентував народний поет України, редактор газети «Чернігівщина» Сергій Дзюба.


Книга професора Дмитра Степовика «Між Україною й Америкою. Графіка і малярство Василя Лопати» – безцінна пам’ятка, віддрукована за життя нашого славного земляка, за рік до його 80-річчя з дня народження.


Водночас у Казахстані та Канаді побачила світ нині книжка фантастики Сергія Дзюби «Моя Шахерезада».


Чарівний і ніжний світ поезії

Четвер, 23 вересня 2021 18:57

Днями у читальному залі Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки імені В. Г. Короленка, на черговому засіданні клубу «Краєзнавець», презентували нову прекрасну книжку віршів «Любов і вирій» відомого поета, заслуженого журналіста України, краєзнавця, лауреата багатьох міжнародних і всеукраїнських премій Миколи Будлянського. 


Нагорода «Goldener Grand» – чернігівцю!

Середа, 22 вересня 2021 10:13

Відомого українського письменника, редактора газети «Чернігівщина» Сергія Дзюбу нагородили в Німеччині почесним дипломом «Goldener Grand» («Золотий диплом») – за велику творчу і міжнародну діяльність та переклади українською з німецької мови. Цією нагородою щороку відзначають знаних письменників і науковців, які мають найвищі здобутки та світове визнання. 


У Києві, в парку імені Олександра Пушкіна, у ошатному виставковому центрі «АККО», урочисто нагородили лауреатів цьогорічного міжнародного конкурсу «Коронація слова».


Сторінка 1 із 8