|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 1:05 | 01.18.2020

Із 28 січня низка українських медіагруп планує запровадити кодування супутникового телесигналу.


Щойно вийшов четвертий, завершальний у 2019 році, щоквартальник-журнал «Літературний Чернігів», і в ньому, як завжди, багато цікавого.


За матеріалами Служби безпеки України засуджено слідчого Головного управління Національної поліції в Чернігівській області, який вимагав та отримав хабар від фігуранта кримінального провадження.


У рамках кримінального провадження слідчий повідомив про підозру організатору та двом виконавцям незаконного бізнесу, розташованого в різних точках області.


Минулого року для 78 багатодітних сімей Чернігівщини придбано побутову техніку за кошти обласного бюджету


Хто кому і що докаже?

П'ятниця, 17 січня 2020 09:57

У «Літературній Україні», прочитавши статтю Генерального директора товариства «Земля і воля» Яковишина Леоніда Григоровича і другу – поважного письменника Яворівського Володимира Олександровича, я ніколи не думав, що гуманітарій пан Яворівський так скособочено трактуватиме виробничу діяльність генерального директора Яковишина Л.Г. Викликає велику тривогу, що зціпились дві фігури, про яких знає вся Україна.


Бобровицька поліція викрила підозрюваних у крадіжках зі школи та магазину


Семенівська міська рада проголосувала за звернення до уряду України з проханням передати Ірванцівський торфобрикетний завод в оренду.


16 січня у відповідь на звернення ТОВ «Тутковський» в обласній раді проведено робочу нараду стосовно можливості створення в області багатоцільової комплексної геологічної основи для планування освоєння природних ресурсів, розвитку мінерально-сировинної бази, будівництва, меліорації, охорони надр і довкілля.


Завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом вбивства жителя м. Бобровиця


Цього року в області завершується інвентаризація сільгоспугідь за межами населених пунктів — заплановано облікувати дві тисячі гектарів і таким чином завершити формування відповідної бази даних.


Як назвати новонароджену дитину – найголовніше питання, що постає перед новоспеченими батьками.


Почесною нагородою Міжнародної літературно-мистецької Академії України – міжнародною патріотичною медаллю Івана Мазепи за 2020 рік (рішення № 16) відзначені:


У Сиволожі (Плисківська ОТГ, що на Борзнянщині) знову неспокійно. Обурених незрозумілим розподілом земельних ділянок серед селян стає все більше. Люди нарікають на кричущу несправедливість з боку «власть імущих».


Перша в області сільська газета, яка впевнено тримається на плаву вже понад вісім років, літературний гурток, видані книги місцевих поетів і навіть власне радіо – все це має Мринська громада, що на Носівщині.


Управління Держгеокадастру в Чернігівській області виставило на аукціон 26,7 тисячі гектарів земель державної власності для продажу права на них.