|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 6:15 | 06.20.2019

У частинах оперативного командування "Північ" продовжуються етапи бойової підготовки підрозділів.


Згідно зі спроможною мережею первинної медичної допомоги в сільській місцевості, розробленою Мінрегіонбудом України, на Чернігівщині вже цьогоріч введуть в експлуатацію 21 сільську лікарську амбулаторію.


У віддаленій від центру громади Петрівці тривають роботи по облаштуванню  групи дитячого садочка на 20 дітей.


Світлана Приходько – сурдолог обласної лікарні, головний спеціаліст управління охорони здоров’я облдержадміністрації за спеціальністю сурдологія.


Чернігівець Максим Карпенко рік пропрацював офіціантом на круїзному лайнері.


Олександр Калімбед першим у Городні почав використовувати енергію сонця для потреб домогосподарства.


Така доля чекає на Носівську ЗОШ І-ІІІ ст. №4, де навчається понад три сотні дітей.


«Мені сподобалася галявина і я хотіла там погратися», – так розповіла 5-річна дівчинка патрульному, який витягнув її з води, коли вона стала тонути.


У Городнянській об’єднаній тери­торіальній громаді, в селі Конотоп, будують новий дерев’яний міст через річку Снов, яким місцеві жителі возять сіно з лугу та щодня переганяють на пашу худобу.


Чернігівським археологам і науковцям вдалося зупинити підготовчі будівельні роботи в центрі Чернігова.


За принципової позиції прокурора чоловіку за підозрою у вчиненні 7 тяжких злочинів обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою


Справа «Зеленої Могили» і курганного некрополю довкола неї може стати прикладом і наукою для латифундистів! Їм загрожують мільйонні штрафи і навіть тюремні строки.


До завершення 2019 року Українська асоціація районних та обласних рад готова змоделювати нову мапу спроможного субрегіонального рівня країни.


Упродовж тижня з 10 по 17 червня на водних об’єктах області загинуло 7 осіб, з них 2 дітей.


Тренінг «Розвиток сільського туризму у громаді: фестивальний, гастрономічний та музейний» організував Чернігівський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону.


У профспілці торфовидобувників Чернігівщини переконані – останнє десятиліття відбувається цілеспрямоване знищення галузі. Попри шалений попит на продукцію держпідприємств, держава не зацікавлена у їх подальшому розвитку.