|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 21:26 | 04.21.2019

На Чернігівщині голосування відбувається без суттєвих порушень. Про це сьогодні, 21 квітня, на брифінгу в прес-клубі “Чиста політика” зазначив представник регіонального осередку Комітету виборців України Володимир Андрійченко.


У РЛП Міжрічинський на території Чернігівського військового лісгоспу в сезон тиші йдуть рубки.


Також 30 червня відбудуться додаткові вибори депутатів в одній сільській та чотирьох селищних радах на Чернігівщині. Виборчий процес стартує 11 травня.


З початку 2019 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області на підставі заяв, отриманих від фізичних та юридичних осіб, сільськогосподарських товариств та фермерських господарств, сформували 343 601 витяг із загальнонаціональної (всеукраїнської) нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення.


Як повідомив Чернігівський обласний військовий комісаріат, днями на оздоровлення та відпочинок до Туреччини відбули 200 членів родин загиблих українських героїв.


Відбувся заключний етап обласного конкурсу «Кращий вихователь року» серед педагогічних працівників центрів соціально-психологічної реабілітації дітей.


Любов і артилерійські "квіточки"

П'ятниця, 19 квітня 2019 21:03

Військовослужбовець бригади оперативного командування «Північ» молодший сержант Любов Плаксюк за чотири дні опанувала самохідну артилерійську установку 2C5, або простіше «Гіацинт», і вперше виконала роль навідника.


Слідчого Чернігівського відділу поліції ГУНП засуджено до позбавлення волі за вчинення корупційного злочину.


Стан ліквідації заборгованості по заробітній платі обговорили на засіданні регіонального штабу.


З 18 по 24 квітня чернігівські поліцейські несуть службу в посиленому режимі.


Станом на 15 квітня співробітники відділу безпеки дорожнього руху управління патрульної поліції в Чернігівській області обстежили 1569 км доріг області.


17 квітня почалися роботи з будівництва футбольного поля із штучним покриттям біля опорної школи Холминської громади.


На Чернігівщині чоловіка засудили до 8 років позбавлення волі за умисне вбивство.


Кількість зареєстрованих безробітних на кінець березня 2019 року становила майже 12 тис. осіб.


Відповідний Указ вчора підписав Президент України Петро Порошенко.