|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 8:13 | 03.19.2024

Військовий з Чернігова, 20-річний ветеран Дмитро Терещенко, здобув п'ять золотих медалей на змаганнях Air Force and Marine Corps Trials 2024 (AFMC), що наразі тривають у США. Також 30-річний ветеран із Козельця Руслан Сумін здобув золоту медаль у складі збірної України з волейболу сидячи.

З 8 по 10 березня на Волині у місті Луцьк відбувся чемпіонат України з тхеквондо ВТФ серед кадетів, юнаків та молодших юнаків. Вихованці КПНЗ «ДЮСШ Фортуна» Чернігівської міської ради взяли участь у цих змаганнях та зайняли низку призових місць.

Спортивні успіхи ветеранів

Вівторок, 12 березня 2024 08:24

Військовий з Чернігова, 20-річний ветеран Дмитро Терещенко, здобув п'ять золотих медалей на змаганнях Air Force and Marine Corps Trials 2024 (AFMC), що тривають у США. А 30-річний ветеран з Козельця Руслан Сумін здобув золоту медаль у складі збірної України з волейболу сидячи.

Вісім медалей привезли юні чернігівські тхеквондисти з Відкритого всеукраїнського турніру з тхеквондо (ВТФ) «Кубок незламності-2024».

Збірна з гирьового спорту Борзнянської територіальної громади «Гетьман» виборола перше загальнокомандне місце серед дорослих на відкритому чемпіонаті міста Чернігова з гирьового спорту. Змагання проходили серед чоловіків і жінок, ветеранів, юнаків, дівчат та спортсменів з інвалідністю. У дитячій категорії борзнянські силачі стали «срібними» призерами. Деякі спортсмени виступали вперше, як-от пенсіонер Василь Ровний.

У столиці для ветеранів російсько-української війни відбулися змагання «Kyiv Military Games-2023». Незламні герої зібралися в Києві зі всієї країни на комплексний, інклюзивний, спортивно-масовий захід.

24-26 листопада у місті Здолбунів на Рівненщині відбувся чемпіонат України серед дорослих та ХХІV відкритий Всеукраїнський турнір з тхеквондо (ВТФ) «Діти України».

Ветеран російсько-української війни, чернігівець Владислав Шатіло, який під час бойових дій на сході України втратив частину ноги та має протез, здобув срібло на Чемпіонаті світу Para Race Spartan Trifecta World Championship, де він три дні біг пересічною місцевістю 50 км за 6 годин 56 хвилин.

4 листопада у Києві відбувся відкритий Всеукраїнський рейтинговий турнір класу А з тхеквондо «TAEKWONDO CUP», в якому брали участь півтисячі учасників. Чернігівщину представляли відразу декілька команд.

28 жовтня в місті Буча пройшов Всеукраїнський турнір з олімпійського тхеквондо «Кубок незламності-2023», в якому взяла участь і команда з Чернігова. Наші спортсмени не лише вибороли цілу низку нагород, але й зайняли п’яте командне місце серед 32 присутніх команд.