|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 16:51 | 11.30.2023

Економіка

Війна грабунку не перешкода! Щоправда, торговці державою з Фонду державного майна назвали цей грабунок красивим словом «мала приватизація».

Стан деревообробної галузі обговорили учасники Міжрегіонального стаді-туру «Розвиток деревообробної галузі на деокупованих територіях: проблеми та шляхи вирішення» 22-23 листопада в Чернігові.

На відновлення зруйнованого російськими військами триповерхової будівлі поліклініки Чернігівської центральної районної лікарні Французький фонд Mесеnat Servier виділить 612 тисяч євро. Гроші надійдуть через платформу United24.

У селі Іванівка тривають роботи з відбудови шкільної їдальні, яка була зруйнована під час бойових дій на Чернігівщині. Майбутній харчоблок після відновлення буде втричі більший і матиме площу в 416…

З 1 січня 2024 року в рамках державного проекту «єВідновлення» має розпочатися виплата компенсацій тим громадянам, які за власний кошт відремонтували своє житло, яке було пошкоджене внаслідок воєнних дій на…

Міноборони разом з правоохоронцями під час внутрішнього аудиту однієї з військових частин у Чернігівській області виявили порушення, що призвели до збитків державі на суму 38,8 мільйона гривень.

Підвищення стійкості систем опалення

Вівторок, 21 листопада 2023 09:33
Чернігівщина отримала 10 твердопаливних блочно-модульних котелень від USAID

Жнива – 2023: результати і можливості

Понеділок, 20 листопада 2023 09:32
З якими показниками аграрії Чернігівщини завершують збір урожаю та посівну озимини — поінформував під час брифінгу в офіційному медіацентрі ОВА Олег Крапивний, директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА.

Пластик пресують і продають

П'ятниця, 17 листопада 2023 06:03
На території комунального підприємства Коропської селищної ради «Благоустрій» сортують та пресують у блоки пластикові пляшки. Роблять це за допомогою спеціального гідравлічного преса. За словами керівника громади, проект більше екологічний, аніж…

Сторінка 1 із 117