|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 2:40 | 02.21.2020

Економіка

Після закінчення сезону полювання у мисливських угіддях державного підприємства «Прилуцьке лісове господарство» працівниками мисливського господарства, лісовою охороною спільно з громадськістю розпочато облік чисельності диких парнокопитних та хутрових мисливських тварин.

Попри озвучені заяви, у Службі автомобільних доріг, схоже, сьогодні не готові повністю відмовитись від ямкових ремонтів.

На початок 2020 року на Чернігівщині кількість зареєстрованих фізичних осіб – підприємців становила 36285 осіб, що на 1097 більше, ніж на початок 2019 року. 

Торік Чернігівщина експортувала товарів на зовнішній ринок на 7% більше, ніж у 2018 році, на суму 807 млн.дол. США. Із-за кордону імпортовано товарів на 419 млн.дол. США, що на 13%…

Запорука здорових лісів

Понеділок, 17 лютого 2020 16:50
Такою запорукою є, безумовно, якісне відновлення лісів. Завдання для лісівників не з легких, але надзвичайно важливе.

Голова ОДА Андрій Прокопенко відвідав Ніжинський аеродром, місце базування Спеціального авіаційного загону Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Відшкодування витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, як стимул до створення нових робочих місць, є вигідною пропозицією служби зайнятості для керівників підприємств, установ, організацій та приватних…

  Тепла погода на Чернігівщині продовжує порушувати зимовий спокій культур, знижуючи їх зимостійкість. При цьому, за період зимівлі погодні умови не створювали загрози для перезимівлі рослин.

У 2019 році населення та галузі економіки Чернігівщини отримували достатню кількістю як питної, так і технічної води. 

В області більше 40 справ з оцінки впливу на довкілля отримали позитивні висновки.

Сторінка 1 із 31