|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 3:27 | 12.13.2019

Економіка

Чернігівський пивзавод може слугувати прикладом соціально відповідального бізнесу

Незабаром виробники органічної продукції одержать фінансову допомогу

Народне майно – з молотка!

Середа, 11 грудня 2019 23:42
Дитячий табір, готельно-туристичний комплекс, лікувальні заклади та аптеки – майже 90 об’єктів нерухомості, що перебувають у комунальній власності громади області, планують виставити на приватизацію.

Справді, передноворічна і новорічна, а також передріздвяна пора – це своєрідні «зелені жнива» для лісівників Сіверського краю. Адже було докладено чимало зусиль, піклування і професійного хисту, щоб зрештою виростити справжніх…

Як повідомили в Департаменті фінансів Чернігівської облдержадміністрації, за січень-листопад цього року доходи місцевих бюджетів (без урахування трансфертів) склали понад 5,9 мільярда гривень.

Третій проект Сновської громади

Вівторок, 10 грудня 2019 17:16
У Сновській громаді реалізували третій проєкт за рахунок бюджету участі-2019

Минулого тижня ще 12 нових автомобілів «Renault Duster» отримали центри первинної медико-санітарної допомоги Чернігівщини.

У другому півріччі цього року три об’єднані територіальні громади Чернігівщини виграли польські гранти на реалізацію соціальних проєктів: Лосинівська - на створення соціального гуртожитку, Сосницька - на придбання автомобіля для територіального…

У Сновську відбулась визначна подія - на базі Сновського вищого професійного училища лісового господарства створено Регіональний навчально-практичний центр деревообробних технологій.

Для медичних закладів Чернігова за 2016-2018 роки придбано обладнання на 95 млн грн - майже у 8 разів більше, ніж за попередні 3 роки.

Сторінка 1 із 26