|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 1:50 | 08.18.2019

Анонси

Літературні родинні читання «Словограй» відбудуться у Ніжинській центральній міській бібліотеці (3-й поверх, Площа М. Заньковецької, 8)

Місце проведення — Центральний парк культури та відпочинку.

7 серпня 2019 року Україна відзначає 200-річчя з дня народження видатного письменника Пантелеймона Олександровича Куліша.  

Де будуть фестивалити і святкувати в липні - інформація від Чернігівського Центру розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою».

Пленарне засідання вісімнадцятої сесії обласної ради відбудеться 26 червня 2019 року об 11 годині в залі засідань обласної ради.

За підтримки Міністерства інформаційної політики України у червні-липні цього року в семи містах країни пройде другий всеукраїнський музичний фестиваль «Твоя Країна fest».

Щорічний екологічний фестиваль «Життя в стилі ЕКО» відбудеться 5 червня на території регіонального ландшафтного парку «Ялівщина».

28 травня 2019 року в приміщенні Центральної бібліотеки ім. М.Коцюбинського відбудеться підведення підсумків та нагородження лауреатів конкурсу «Книга року – 2018».

15-16 червня у Батурині відбудеться другий БАТУРИНФЕСТ «Шабля», приурочений до 350-ї річниці з дня започаткування гетьманської столиці у Батурині.

Сторінка 1 із 2