|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 14:38 | 06.28.2022

Блоги

Прекрасна новина – вірші народних поетів України Тетяни та Сергія Дзюби перекладені мовою йоруба. Це – мова, якою розмовляє народ йоруба. Нею спілкуються понад 20 мільйонів мешканців в Африці –…

Приємна новина надійшла з Індії – поезії відомого творчого подружжя з Чернігова Тетяни та Сергія Дзюби перекладені нині мовами кумаоні та тхару баззіка.

Пісня великої надії

Четвер, 23 червня 2022 09:19
Душевно та проникливо зазвучала на всю багатостраждальну Україну пісня Сергія Дзюби (слова) та Петра Лойтри (музика) «Закінчиться війна» у прекрасному виконанні лауреатів міжнародних премій та конкурсів Інни і Тетяни Чабан.

Музика - композитора Петра Лойтри, співають лауреати міжнародних та всеукраїнських премій і конкурсів Інна і Тетяна Чабан, відеокліп - Альони Лютницької.

Схоже відео


Письменник Сергій Дзюба написав поки що невелике продовження своєї напрочуд популярної трилогії «Душа на обличчі» про пригоди кленового бога Кракатунчика, загальний наклад якої в різних країнах становить уже понад 200…

Lily Baylon Iglesias — відома перуансько-іспанська поетеса, прозаїк, міжнародна громадська діячка, Посол миру, президент Міжнародної Палати письменників та митців Іспанії «Ciesart».

Народні поети України, всесвітньо відомі письменники та журналісти, перекладачі, літературознавці, міжнародні діячі, професори Тетяна і Сергій Дзюби стали нещодавно лауреатами Міжнародної літературної премії «The Golden Scroll Award» («Золотий сувій») у…

Письменники з України стали нещодавно лауреатами Міжнародної літературно-мистецької премії імені Франца Кафки (Німеччина – Австрія – Чехія).

Хороша новина – щойно в Канаді, у Торонто, побачив світ п’ятитомник «Вірші Тетяни та Сергія Дзюби 90 мовами світу».

Вірші народних поетів України Тетяни та Сергія Дзюби перекладені вже тагальською та ілоканською мовами на Філіпінах.

Сторінка 1 із 24