|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 5:30 | 01.17.2022

Блоги

Чистий подих любові!

Субота, 15 січня 2022 22:27
Кажуть, навіть дуже талановитий письменник відправляється у безсмертя з невеликим багажем. Звісно, у цьому афоризмі є дещиця істини. Бо не можна увесь час творити на найвищому рівні. Але у Сергія…

Схоже відео


Міжнародний Арт-центр «KLAS’S ARTS CENTER SAN FRANCISCO» (США, голова журі – Алекс Клас) оголосив щойно лауреатів Міжнародної літературної премії імені Марка Твена за 2022 рік.

Міжнародні громадські організації з десяти держав (США, Німеччини, Англії, Франції, Італії, Іспанії, України, Китаю, Індії і Японії) заснували дуже престижну нагороду «Золотий письменник світу».

Міжнародна літературно-мистецька Академія України (котра об’єднує письменників, перекладачів, науковців, журналістів, митців та громадських діячів із 60 держав) у 2020 році заснувала Почесну відзнаку «Народний поет України».

Незвичайний читач

Неділя, 09 січня 2022 21:28
Дзюба Сергій. Прибульці : Літературознавча книжка (інтерв’ю, нариси, рецензії. – Київ-Чернігів: Міжнародна літературно-мистецька Академія України; Чернігів: Десна Поліграф, 2022 рік. – 864 с., понад 200 кольорових світлин.

У народного поета України Сергія Дзюби та відомого композитора Бориса Раденка, який пише музику для зірок естради, театру і кіно, склалося чудове співробітництво з дуже талановитою молодою співачкою Наталією Шинкаренко,…

Схоже відео


Міжнародна мистецька премія імені Архипа Куїнджі заснована 2021 року луцькою громадською організацією «Чумацький віз» та київською ГО «Пам’ять без кордонів» для відзначення художників і мистецтвознавців, а також – письменників та…

Відомий український поет, прозаїк, драматург, кіносценарист, есеїст та автор популярних пісень, лауреат міжнародних і всеукраїнських премій та конкурсів Анатолій Покришень нагороджений міжнародною патріотичною медаллю Івана Мазепи (рішення № 26).

Відомі українські письменники, журналісти, літературознавці, критики, перекладачі та міжнародні громадські діячі, Посли миру Тетяна та Сергій Дзюби стали лауреатами міжнародної премії імені Махатми Ганді в Індії.

Сторінка 1 із 19