|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 20:55 | 07.23.2024

Опубліковано в Суспільство 10:15 лип. 22 2024

 

Перед вікнами п’ятиповерхівки в Бобровиці протягом двох тижнів німо стояла старенька «Таврія», наведена лобовим склом на вікна будинку. Хто господар цього транспортного засобу і з якою метою тут поставлений – ніхто в будинку не знав.

Опубліковано в Суспільство 9:28 лип. 22 2024

Переселенка з Бахмута Ольга Люліна для розвитку свого бізнесу у Чернігові, крім міжнародних грантових програм, скористалася можливістю отримати мікрогрант за програмою «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».

Опубліковано в Суспільство 8:04 лип. 20 2024

Перевалочний пункт купців, чи то пак «пересаж» від Любеча до Чернігова за часів Київської Русі, вотчина Лизогубів, дідизна нащадків козацької шляхти, а нині село без сільської ради та жителів. Все це про Пересаж, де ніколи не було сільської ради і єдиними мешканцями якого вже понад пів століття є підопічні Любецького психоневрологічного інтернату – люди з відхиленнями психіки. З тих далеких «дореволюційних» часів залишилось чимало пам’яток від «панів», якими й досі користуються люди.

Опубліковано в Суспільство 10:56 лип. 19 2024

Олексій Миколайович Конопля з селища Березна, що на Менщині, у часи перебудови та дещо пізніше і в стагнаційний період зумів зберегти потужне підприємство. Завдяки його професіоналізму та наполегливості ТОВ «Березнянське заводоуправління» діє й досі. Виробнича діяльність товариства відома не лише у Березні, а й далеко за її межами. А ще багато добрих справ зробив він особисто та його колектив. Син Олексія Миколайовича вправно керує фермерським господарством. Про це й наша розповідь.

Опубліковано в Суспільство 8:23 лип. 18 2024

Чернігівській ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою завершив набір ліцеїстів. Цьогоріч охочих вступити до цього навчального закладу було чимало, і не лише хлопці хочуть тут навчатися – шалена конкуренція була і серед дівчат. У кожного хлопця чи дівчини – свій шлях до ліцею, своя мотивація бути тут, серед найкращих. По суті ліцей – це школа, проте, окрім звичайних загальноосвітніх шкільних предметів, велику увагу тут приділяють саме патріотичному вихованню.

Опубліковано в Суспільство 6:56 лип. 18 2024

Вісімнадцятилітній Владислав Шатіло (позивний «Шатя») у 2014-му добровольцем пішов в АТО боронити Україну від російських загарбників.

Сторінка 1 із 348