|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 9:21 | 10.20.2019

Опубліковано в Суспільство 18:05 жовт. 18 2019

У Чернігові відбулася одноденна акція на підтримку українських політичних в’язнів та військовополонених, які зараз знаходяться у в’язницях Росії та окупованому нею Криму. Так, біля торговельного комплексу «Мегацентр» активісти акції «В’язні кремля» та правозахисні організації встановили 86 капканів, що символізують пастки, до яких на території Росії та окупованого нею Криму може потрапити кожен українець.

Опубліковано в Суспільство 5:05 жовт. 17 2019

У Сосницькій об’єднаній територіальній громаді жителі вулиці Новоселівка, яка є найбільш віддаленою вулицею в містечку, хочуть, аби місцева влада посприяла у відкритті магазину на їхній вулиці. Адже майже 200 жителів змушені їздити бездоріжжям понад 2 кілометри, аби купити буханку свіжого хліба.

Опубліковано в Суспільство 3:24 жовт. 17 2019

Село з милозвучною назвою Українське, що на Талалаївщині, сховалося далеко від великих доріг. Час тут ніби зупинився… Та мало кому відомо, яка велична історія цього невеличкого населеного пункту. Історія, створена визначними постатями, якими пишаються десь далеко за кордоном, але, на жаль, не у нас.

Опубліковано в Суспільство 0:33 жовт. 17 2019

Згідно діючого законодавства документи, які подаються для державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців можуть розглядатися як у загальному порядку - протягом 24 годин після надходження документів, поданих для державної реєстрації, так і у скорочені строки - протягом шести годин або протягом двох годин після надходження документів, крім вихідних та святкових днів.

Опубліковано в Суспільство 12:45 жовт. 16 2019

Сергію Петровичу, у попередньому листі до Вас я закликав Ваших журналістів проявити совість і порядність до учасників дорожньо-транспортної пригоди, яка трапилася в результаті вистрілу колеса трактора через заводський дефект диска, і не піаритись на ній.

Опубліковано в Суспільство 12:12 жовт. 16 2019

У Куликівській ОТГ створять громадську організацію для захисту озера Сільського — результат публічної консультації

Сторінка 1 із 58