|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 2:56 | 08.18.2019

Здоров'я

За рівнем захворюваності на кір Чернігівщина посідає сьоме місце в Україні

В умовах Чернігівської міської лікарні №2 виконана одна з найскладних операцій. У пацієнта виникла аневризма (розширення просвіту аорти), локалізувалася вона в черевному відділі аорти з переходом на загальноздухвинну артерію.

Про появу новітнього обладнання розповів на своїй  сторінці у фейсбуку oрдинатор відділення мікрохірургії ока Ігор Миколайович Лютницький.

Про роботу відділення мініінвазивної та ендокринної хірургії обласної лікарні позитивних відгуків – багато.

В умовах Чернігівської міської лікарні №2 здійснена складна гібридна операція. Її проведення дозволило зберегти людині нижню кінцівку.

У Чернігові 9 липня відбувся другий сет медико-соціального проекту «Школа здоров’я», який стартував на базі поліклінічного відділення міської лікарні №2.

Хворі на рак, які лікуються в Чернігівському обласному медичному центрі онкології, отримали унікальну змогу пройти безкоштовне лікування дороговартісними, високоефективними таргетними препаратами та імунотерапевтичними засобами, які дають змогу вилікувати рак навіть…

Онкологічні захворювання – це величезна проблема сьогодення. Рак молочної залози лідирує по частоті серед жіночого населення. Причому кількість хворих з кожним роком збільшується, особливо в країнах, які розвиваються.

Лікарі-травматологи Чернігівської міської лікарні №2 провели надскладну операцію та врятували жінці нижню кінцівку. 

За даними Чернігівського обласного аналітично-інформаційного центру та здорового способу життя інсульт вразив 2792 особи. Дані цього року.

Сторінка 1 із 2