|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 17:12 | 12.03.2022

Культура

Книжки відомого письменника та журналіста з Бобровиці Григорія Войтка вже отримали широке всеукраїнське визнання.

Історія творчих контактів Чернігівського драмтеатру ім. Т.Г.Шевченка з Кіровоградщиною має глибоке коріння.

Зруйновані російськими військами пам’ятки Чернігівщини увійшли до українського проекту «Листівки з України».

Щороку у цей період Бобровиччина вшановує подвиг співвітчизників у Другій світовій війні. Цього разу 79-ту річницю визволення нашого краю від фашистських загарбників ми згадували, борючись із загарбниками російськими.

Корюківський історичний музей поповнився цікавим та надзвичайно цінним експонатом – фрагментом мацеви – єврейського надгробку.

Пальто для великого поета

Четвер, 11 серпня 2022 11:39
Господь взяв його до себе в травні 1999-го. Однак книжки Петра Івановича і в XXI столітті виходять у його рідному Чернігові. Спочатку завдяки великому подвижнику, поетові Святославу Хрикіну. Нині –…

Наприкінці минулого тижня в Чернігівському обласному  історичному музеї імені В.В.Тарновського відкрилася перша виставка з часу початку повномасштабної агресії російської армії.

Мандри літературними морями

Четвер, 07 липня 2022 20:56
Відбулася презентація книги к.філос.н., доцентки Марини Каранди “Мандри літературними морями”.

Анатолій Максимович Пашкевич, видатний український хоровий диригент, композитор, народний артист України, автор популярних пісень «Степом, степом», «Мамина вишня» та багатьох інших, тривалий час (з 1989-го до 2005 року) жив і…

«Ікони спалюють тільки варвари»

Четвер, 17 лютого 2022 09:22
Церковна традиція чи святотатство? НастоятельСвято-Троїцького храму села Нові Млини Богдан Кец запропонував спалити віднайдені на початку минулого року під час громадської толоки старовинні ікони.

Сторінка 1 із 13