Нетрі, всіяні сміттям, – так виглядають придорожні узбіччя між селами майже по всій області. У деяких районах, як, наприклад, Козелецькому, вже й дорожніх знаків та вказівників із населеними пунктами не видно. У напрямку Козелець-Бобровиця скоро автівки не розминатимуться, бо зарості активно, як ті рейдери, захоплюють під собою землю, і все менше й менше місця лишається для проїжджої частини.