Життя українців по закінченні Другої світової війни було нестерпно тяжким. Багато родин буквально голодували, вулицями тинялося багато сиріт, діти недоїдали, а за найменшу провину людину могли легко запроторити за ґрати або ж і взагалі вислати до Сибіру, звідки не всі поверталися. Всі тяготи жахливого повоєнного життя довелося пережити на собі і генеральному директору ТОВ «Земля і воля», Герою України Леоніду Яковишину, який є не лише творцем сучасної історії, але й очевидцем подій минулого століття. В ексклюзивному інтерв’ю відомій українській журналістці Наталії Мосейчук він розповів про той важкий час, а ще – про перші зароблені гроші, ризики і кохання всього життя.