У конфлікті щодо формування першого класу в Ніжинській гімназії №11 відбувся перехід до нового етапу після того, як активістка громадської організації «Освіта. За зміни» Тетяна Дроб’язко отримала офіційне роз’яснення від Чернігівської ОДА. Текст відповіді свідчить про відсутність намірів обласної влади переглядати рішення ніжинських посадовців, що ставить під сумнів доцільність усіх попередніх етапів перемовин.