12 лютого на Чернігівщині на центральні площі Бобровиці відбувся мітинг-реквієм, під час якого жителі громади, військовослужбовці, рідні, близькі, друзі, побратими провели в останню дорогу солдата Олексія Горбаньова, який поклав на вівтар української державності найдорожче – своє життя.