Практично вже всі водії чули, що з нового року відбулися суттєві зміни в галузі обов’язкового страхування. Наприклад, люди дізналися про те, що збільшилися суми страхових виплат і будуть продовжувати зростати, що страхові компанії отримали можливість самостійно встановлювати ціни на поліси, що не буде більше франшизи та ін. Насправді зміни в системі автострахування назріли вже дуже давно, адже попередній закон про автоцивілку був затверджений ще 2005 року. Він не відповідає сучасним реаліям, не задовольняв ані клієнтів, ані страхові компанії.