У міській бібліотеці для дітей імені Олександра Довженка традиційно визначили найкращих читачів Чернігова. Учасники змагалися жваво, весело, цікаво, завзято, продемонструвавши найрізноманітніші таланти. Багато дітей принесли свої малюнки улюблених літературних персонажів, чудові читацькі щоденники, блискуче відповідали на запитання журі (я представляв обласну газету «Чернігівщина»; також цей конкурс оцінювали заступник директора Чернігівської міської централізованої бібліотечної системи Олена Сльозка та завідувач відділом бібліотеки імені О. Довженка Лідія Кожевнікова, а вела яскраве, захоплююче свято досвідчена бібліотекарка Ганна Маджуга).