Днями відбулися вирішальні сесії рад, які вирішили об’єднатися у Добрянську об’єднану територіальну громаду. На них були затверджені проекти рішень про добровільне об’єднання територій Новояриловицької, Горностаївської, Клубівської, Олешнянської сільських рад та Добрянської селищної ради, повідомляє Чернігівський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону.