З початком тижня більш ніж три тисячі населення селища Гончарівське залишилося без якісної питної води. Три дні воду до житлових будинків та військових частин подавали всього 5 годин на день: дві години зранку, одну – в обід і дві – ввечері. Та її якість, за словами мешканців, містечка бажала бути кращою.