Срібне зустрічало свого героя

29 травня 2026

28  травня  Срібнянська громада зустріла вдома свого земляка, жителя селища Срібне — старшого солдата ЗСУ Івана Юрійовича Белю, який повернувся до рідної домівки після понад трьох років неволі.

 Про це повідомляють на сайті срібнянської громади.

Івана Белю вдалося повернути додому у межах обміну військовополоненими 24 квітня 2026 року. Після чого звільнений захисник проходив необхідну реабілітацію після перебування в полоні. А зараз повернувся до рідного Срібного, де його зустрічала вся громада.