28 травня Срібнянська громада зустріла вдома свого земляка, жителя селища Срібне — старшого солдата ЗСУ Івана Юрійовича Белю, який повернувся до рідної домівки після понад трьох років неволі.
Про це повідомляють на сайті срібнянської громади.
Івана Белю вдалося повернути додому у межах обміну військовополоненими 24 квітня 2026 року. Після чого звільнений захисник проходив необхідну реабілітацію після перебування в полоні. А зараз повернувся до рідного Срібного, де його зустрічала вся громада.
