Випускниці Носівського ліцею №1 Софія Губар та Валерія Самар отримають грошову нагороду в розмірі 5000 гривень за результати на НМТ. Хоча дівчата й не набрали 200 балів, але продемонстрували найкращі результати на національному мультипредметному тесті серед випускників Носівської громади.
Повідомляють в пресслужбі Носівської міської ради.
“За сумарними результатами НМТ із чотирьох предметів Софія Губар отримала 184 бали, а Валерія Самар – 175 балів. Їхні показники стали найвищими в громаді цьогоріч серед 105 учасників тестування. За ці високі досягнення, відповідно до Програми підтримки обдарованої молоді Носівської міської ради, дівчатам буде вручено грошову винагороду в розмірі 5000 гривень. Ці успіхи є свідченням наполегливої праці, цілеспрямованості та відповідального ставлення до навчання самих випускниць, а також професіоналізму педагогічного колективу ліцею та підтримки батьків”, – йдеться у повідомлені.