Випускниці Носівського ліцею №1 Софія Губар та Валерія Самар отримають грошову нагороду в розмірі 5000 гривень за результати на НМТ. Хоча дівчата й не набрали 200 балів, але продемонстрували найкращі результати на національному мультипредметному тесті серед випускників Носівської громади.