Носівська школа нарешті готова

24 липня в Носівській ОТГ відбулося історичне засідання сесії міської ради. Депутати прийняли рішення про прийняття у комунальну власність громади новозбудований заклад – Носівську загальноосвітню ЗОШ І-ІІІ ст. №5. Тому вже 1 вересня цього року школа прийматиме своїх учнів.

Будівництво цього об’єкта почалося ще у 1989 році, і досі його ніяк не могли довести до кінця. Тому, без перебільшення, для Носівської ОТГ ця школа є найбільш очікуваним і масштабним об’єктом.

Наразі на території нового навчального закладу вже завершені всі будівельні роботи. Наразі там облаштовують класи та інших приміщень. Закуповують меблі та посуд у їдальню, але всі ці питання швидко вирішуються в робочому порядку.

Саме ж приміщення нової школи має три поверхи та розраховане на 520 учнів. Тут забезпечені всі умови для комфортного та якісного навчання, адже всі класи матимуть сучасне обладнання та меблі.

Для Носівської громади цей навчальний заклад стане опорним і дозволить зняти навантаження з міських шкіл №1 і №4. Вже цього навчального року планують перевести в новозбудований навчальний заклад 400 учнів.

1nosskil

 

Марія ПУЧИНЕЦЬ

Схожі матеріали (за тегом)