|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 17:51 | 10.22.2020

Сучасна їдальня у сільській школі

У Володькодівицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів стан їдальні вже давно був у плачевному стані. Та після тривалого карантину школярі скоріш за все її не впізнають. Тут зроблено капітальний ремонт, на який витратили півтора мільйона гривень. Кошти – з бюджету Носівської громади. Тепер їдальня справді схожа на дитяче кафе.

1idalna

«Так склалось, що всі дошкільні та навчальні заклади району та міста перейшли у комунальну власність об’єднаної територіальної громади у плачевному стані. Адже десятиліттями там робилися хіба що косметичні ремонти… Фінансування не передбачалось ні на осучаснення, ні тим паче на капітальні ремонти, - розповідає голова Носівської громади Володимир Ігнатченко. – По навчальному закладу у Володьковій Дівиці за останній час зроблено дуже багато: замінили дах, відремонтували спортивну залу, облаштували міні-футбольне поле. А днями завершили капітальний ремонт шкільної їдальні та харчоблоку. Цей об’єкт був у жахливому стані. Ремонт вартував міському бюджету майже 1,5 мільйона гривень. Відремонтували повністю всі приміщення, замінили каналізацію, опалення, вікна та двері, кахель на стінах та підлозі, обладнали сучасні приміщення для персоналу, для зберігання овочів, сухих продуктів, безпосередньо харчоблоку та зали власне їдальні. Наразі будівельники вже завершили виконання всіх своїх зобов’язань. Їдальня готова приймати школярів».

1xarchoblok

Зміни справді колосальні. Окрім ремонту у навчальний заклад закупили різнокольорові меблі та розфарбували стіни, щоб учнівське життя було яскравим і сучасним.

 

Сніжана БОЖОК

Схожі матеріали (за тегом)