|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 21:22 | 10.25.2020

Як Корюківка на карантині креативить

Співають, танцюють, декламують вірші, займаються фітнесом, влаштовують віртуальні зустрічі з цікавими людьми, слухають бабусині казки он-лайн… – так підтримують один одного під час затяжного карантину активні і креативні корюківчани. Молодіжний центр «КУБ» щодня дивує і надихає сотні, а можливо й тисячі мешканців північного району.

1spivayuПсихологи, бізнесмени, мандрівники, музейники, майстри, моделі і навіть керманичі громади… Кого тільки нема в гостях у «карантинника». Під час кожної зустрічі всі охочі не лише мають змогу проглянути пізнавальну і захоплюючу відеотрансляцію, а й поставити будь-які запитання унікальним гостям.

Неабиякі позитивні враження отримують сіверяни від пісенного флешмобу «Співаю для тебе». Бажаючі знімають невеличкі відеоролики, на яких виконують пісні, які присвячували особливій людині, родині, місту, країні...

1danceА от танцювальна естафета KoronaDanceBatle, здається, не лишила байдужими навіть відвертих скептиків. Це таке собі змагання між родинами. З підручним кухонним інвентарем, із граблями на городі, з домашніми улюбленцями та музичними інструментами… З чим тільки не танцювали корюківчани. Ідеї були неймовірно яскравими та сповненими натхнення. На танцювальний ринг вийшла навіть «старша молодь» – так вони себе позиціонують у громаді: жінки з Корюківського центру надання соціальних послуг, без яких не обходиться жодне свято. Наймолодшій з них – 60 років, найстаршій – 74! Невтомні активістки вважають себе справжньою родиною, тож анітрохи не сумнівалися, брати участь у родинному танцювальному батлі чи ні. До речі, вони отримали десятки тисяч переглядів у соцмережах і тисячі уподобань.

1lovesА ввечері щоп’ятниці «Куб» традиційно збирає дітлахів на «Бабусині казки он-лайн». Цей карантинний проект для малюків організував молодіжний центр у співпраці з активною «старшою молоддю» під керівництвом Наталії Колобашкіної. Ініціативні бабусі міста охоче запрошують дітлахів до незабутньої та приємної подорожі у світ казок. У такий спосіб вони стають трішечки ближчими до онуків у цей складний для всього світу час.

А ще молодіжний центр проводить цілу низку фотоконкурсів: «Без собаки життя ніяке», «Корюківська вишивана родина», створюють креативні «карантинки» (листівки) і намагаються жити повноцінним життям. Корюківка – це простір можливостей, а не причин, – наголошують містяни і сподіваються, що інші громади із задоволенням підтримають у себе на місцях такі важливі ініціативи. Адже життя стає ще прекраснішим, коли ти ділишся своєю радістю, враженнями, спостереженнями та ідеями…

 

Сніжана БОЖОК

Схожі матеріали (за тегом)