|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 19:43 | 07.06.2020

Школи почали приймати документи первачків

З 27 травня до 26 червня чернігівські школи прийматимуть документи на зарахування дітей до першого класу.

1klassoУправління освіти Чернігівської міської ради рекомендують перед тим, як нести документи, зателефонувати до навчального закладу і домовитися з адміністрацією школи, аби уникнути черг і скупчення людей. Також обов’язковим є масковий режим та дотримання дистанції.

Подати документи дитини на зарахування до першого класу має право один з батьків або особа, що їх замінює. При собі обов’язково потрібно мати: паспорт, заяву про зарахування визначеної форми (її можна скачати на сайті управління освіти); копію свідоцтва про народження дитини (оригінал також має бути при собі); оригінал медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/0.Також за бажанням батьків можна подати документ про місце проживання, щоб мати змогу на першочергове зарахування до навчального закладу на території обслуговування.

Право на першочергове зарахування мають діти, зареєстровані на території обслуговування закладу освіти, а також ті діти, у яких в цьому закладі вже навчаються рідні брати чи сестри, а також діти працівників навчального закладу.

 

Марія ПУЧИНЕЦЬ

Схожі матеріали (за тегом)