Удень 28 червня ворожий безпілотник вдарив по автозаправній станції у Новгород-Сіверську. Внаслідок атаки поранення отримав 33-річний працівник АЗС, який перебував на робочому місці.
Про це повідомляє начальник Новгород-Сіверської РВА Олександр Селіверстов.
,, Зафіксовано приліт БпЛА по території АЗС. Наразі триває встановлення масштабів руйнувань,,- зазначив Олександр Селіверстов.
