У Новгород-Сіверську ворог атакував АЗС

28 червня 2026 | Марія

Удень 28 червня ворожий безпілотник вдарив по автозаправній станції у Новгород-Сіверську. Внаслідок атаки поранення отримав 33-річний працівник АЗС, який перебував на робочому місці.

Про це повідомляє начальник Новгород-Сіверської РВА Олександр Селіверстов.

,, Зафіксовано приліт БпЛА по території АЗС. Наразі триває встановлення масштабів руйнувань,,- зазначив Олександр Селіверстов.

Вибух