Абсурд української медичної системи у двох актах. Під приціл прокурорів потрапили двоє директорів лікарень, які намагалися врятували медичні заклади від закриття. Григорію Разновану (Менська лікарня) та Олександру Фролову (Ріпкинська лікарня) на двох «шиють» 2,8 мільйона гривень збитків державі. Знаєте, за що? За те, що вони намагалися залучити кошти від НСЗУ, аби лікарні просто не збанкрутували, а медики мали зарплату! Деталями перебігу судової справи, яку розглядають у Новозаводському суді міста Чернігова поділились журналісти «Суспільного», ми ж опишемо реалії, в яких опинились колишні «районки».