У середині червня «Новгород-Сіверський фаховий медичний коледж» святкує своє 90-річчя. Він був заснований у 1936 році як медична школа акушерок і медичних сестер. Нині – це важливий регіональний заклад, який попри пошкодження внаслідок ворожих обстрілів продовжує готувати фахівців.