Найвищий бал на НМТ – 200 – отримали дві випускниці Коропської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка.

Тетяна Момот отримала 200 одразу з двох предметів: української мови (вчитель Надія Кучук) та математики (вчитель і мама Ольга Момот).
Марія Муха склала на максимум англійську мову (учитель – Лариса Михальченко).
Вітаємо випускниць, їхніх батьків та учителів!