Тетяна Момот і Марія Муха з Коропа склали НМТ на 200!

24 червня 2026 | Катерина

Найвищий бал на НМТ – 200 – отримали дві випускниці Коропської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка.

випускниця з вчительками

Тетяна Момот отримала 200 одразу з двох предметів: української мови (вчитель Надія Кучук) та математики (вчитель і мама Ольга Момот).

Марія Муха склала на максимум англійську мову (учитель – Лариса Михальченко).

Вітаємо випускниць, їхніх батьків та учителів!