Соціальна ініціатива #ЧеснаПлатіжка, яка розробляється Міністерством юстиції в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!», дасть можливість встановити по всій країні справедливі, економічно обґрунтовані тарифи на тепло і воду, захистить мільйони українців від свавілля комунальників. На цьому наголосив Міністр юстиції Павло Петренко на зустрічі з громадськими організаціями, активістами та молоддю в рамках візиту до Чернігівської області у вівторок, 25 червня.