30 червня в області проходили перші вибори у шести новостворених об’єднаних територіальних громадах: Вихвостовській, Хмільницькій, Киїнській, Новобілоуській, Озерянській та Борзнянській. Обирали голів та депутатів рад. Одночасно проходили додаткові вибори депутатів у громадах, в населених пунктах, що приєдналися до вже існуючих ОТГ.