Про Бобровицьку центральну районну лікарню, яка знаходиться на межі виживання, газета «Чернігівщина» вже писала в попередніх номерах. Керівництво району, відчуваючи настрої лікарів, терпець яких уривається з кожним днем, вирішило зібрати медперсонал і разом помізкувати, як бути далі.