Зараз, як це й трапляється в «темні часи», в Україні розвелося багато непорядних «лжепатріотів». Послухати таких – то вони, буквально, герої, які, за пустопорожніми розхвалюваннями самих себе, заслуговують, мовляв, на найвищі нагороди та пошанування суспільства. Загалом, я такі брехні просто ігнорую, бо дуже зайнята людина – справді, працюю на благо рідної держави, зокрема постійно допомагаю ЗСУ, що можуть підтвердити мої побратими.