|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 21:30 | 11.30.2020

Дива не сталося! Навчання буде дистанційним

Чернігівські школярі з 5 по 11 клас розпочнуть своє навчання з 28 жовтня в дистанційній формі. Поки що така форма навчання триватиме до 13 жовтня, повідомляють у міському управлінні освіти. Учні 1-4 класів ходитимуть до школи.

1adistКоли дітей відправляли на передчасні канікули, то багато батьків і вчителів переживали, що після них розпочнеться дистанційне навчання. І хоча і перші, і другі сподівалися, що діти все ж таки повернуться за парти, чуда не сталося. Вивчивши статистику захворюваності та врахувавши той факт, що Чернігів досі перебуває у «червоній зоні», було прийнято рішення на два тижні ввести «дистанційку». До того ж найближчим часом планують переглянути і графік роботи спортивних секцій та гуртків.

«Якщо ми відкриємо школи, то це буде на два-три тижні, і ми їх знову закриємо, – сказав на щотижневій нараді міський голова Владислав Атрошенко. – Це однозначно. Тому що йде грип, який додасться до ковіду. І у нас почнуть звільнятися лікарі, тому що вони виснажені. Також неправильною й така ситуація, коли дитина не ходить до школи, але відвідує якісь інші заняття, де є ті самі ризики, до того ж користується громадським транспортом».

 

Марія ПУЧИНЕЦЬ

Схожі матеріали (за тегом)