|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 3:34 | 06.13.2024

Урочисто, з оркестром відкривали ЦНАП у Бобровиці

22 жовтня у Бобровицькій об’єднаній територіальній громаді відбулося велике свято – відкриття Центру надання адміністративних послуг.

До урочистостей долучилися шведські партнери, зокрема, регіональний директор «NIRAS Sweden» Анна Лілелунд, регіональний координаторнапряму з покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми «U-LEAD з Європою» Ольга Калініченко, обласні керманичі – заступник голови Чернігівської облради Арсен Дідур та директор департаменту економічного розвитку облдержадміністрації Олександра Хомик, керівництво Бобровицької громади, адміністрації, ради, небайдужі мешканці району, які по-справжньому вболівають за розвиток і вдосконалення роботи ОТГ.

1cnap2

Коровай для поважних гостей

За доброю традицією розпочали церемонію з Гімну України. Опісля до слова запросили голову громади Тетяну Ковчежнюк, яка у вітальній промові подякувала усім причетним до створення Центру надання адміністративних послуг у форматі «Прозорий офіс».

«Завдяки спільним зусиллям з нашими європейськими партнерами ми успішно пройшли шлях від реконструкції цього приміщення, методичного, технічного оснащення до дня, коли Центр відкрив свої двері для відвідувачів, - зауважила Тетяна Миколаївна. - Були проблеми, дуже великі, але головне, що була мета – створити для нашої громади центр, де мешканці Бобровиччини в одному місці отримуватимуть всі необхідні адміністративні послуги в комфортних умовах. Коли ми з моєю заступницею Ларисою Петько отримали інформацію про те, що потрапили в програму співпраці «U-LEAD з Європою», нашому щастю не було меж. Не віриться, але ми пройшли цей шлях і вже з сьогоднішнього дня новостворений ЦНАП надаватиме до півтори сотні видів адмінпослуг».

1cnap3

Урочистий момент

Регіональний координатор напряму з покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми «U-LEAD з Європою» Ольга Калініченко наголосила, що це єдиний в Чернігівській області Центр, створений разом з районною державною адміністрацією.  

«Це перший спільний ЦНАП, спеціалісти якого працюватимуть з мешканцями усього району, а не лише Бобровицької громади. Я впевнена, коли громада встановить тут паспортне обладнання, в це комфортне приміщення до привітних фахівців їхатимуть з усієї області, - дала оптимістичні прогнози пані Ольга. – Тут вже організовано 19 робочих місць. Є місце для відвідувачів, які матимуть змогу користуватися комп’ютером і навіть в один робочий день на тижні, коли ЦНАП працюватиме до вечора, прийти і безкоштовно поспілкуватися зі своїми рідними через Skype. Також тут є гарний дитячий куточок, щоб батьки мали змогу спокійно оформити документи, доки діти зайняті своїми справами. Для людей з функціональними обмеженнями є пандус, спеціально облаштована вбиральня. Для нас дуже важливо, щоб всі люди почувалися рівними. А всі спеціалісти, натомість, зустрічали кожного відвідувача з посмішкою і були раді допомогти».

1cnap4

Сертифікати для новоспечених працівників ЦНАПу

«Велике задоволення для мене бути поряд з вами у цей день і стати свідком відкриття цього надважливого для громади центру надання адмінпослуг. Ми зробили це разом. Це велика колективна робота на шляху до реформи, коли доступ до якісних соціальних, нотаріальних, юридичних, пенсійних, земельних та бізнесових послуг максимально наближені до громадян», - підсумувала гостя з Швеції Анна Лілелунд. 

1cnap6

Після урочистого перерізання стрічки, всі учасники заходу мали змогу не лише зайти на екскурсію до відремонтованого за європейськими стандартами приміщення, а й одразу отримати потрібну послугу від кваліфікованих спеціалістів, які пройшли модульне навчання і отримали сертифікати. 

1cnap8

Володимир Кучерявець з Нового Бикова зволікати не став, одразу приступив до вирішення особистих справ, дізнавшись про урочисте відкриття ЦНАПу з нашої газети.  

«Я приїхав, аби отримати витяг з державного земельного кадастру на земельну ділянку, - каже Володимир. – Мені одразу допомогли. Ніякої бюрократії і ходіння по кабінетах. Послуги справді стали ближчими до людей».

1cnap7

Серед перших відвідувачів - Володимир Кучерявець з Нового Бикова

Новоспечені спеціалісти запевняють, що Центр надання адмінпослуг стане серцем громади, куди може прийти кожен її мешканець і отримати широкий перелік послуг, причому оперативно, прозоро і дуже якісно.

1cnap5

Сніжана БОЖОК, фото автора   

Схожі матеріали (за тегом)