І вночі, і вранці 28 червня прикордонна Семенівка потерпала від ворожих БПлА. Про це повідомляє начальник Новгород-Сіверської РВА Олександр Селіверстов.
![]()
О 00:08 пролунав вибух — зафіксовано влучання (ймовірно, БпЛА типу «Герань») по місту. Метою чергового нічного нальоту окупантів став черговий обстріл цивільної інфраструктури.
О 08:19 зафіксовано прихід (ймовірно, БпЛА типу «Молнія») по цивільній інфраструктурі населеного пункту.
Уже за пів години, о 08:49, окупанти завдали другого підступного удару безпілотником.
В усіх випадках інформація про втрати чи постраждалих серед місцевого населення не надходила. Додаткові обставини подій уточнюються.