У Новгороді-Сіверському росіяни дронами зруйнували підприємство

25 червня 2026 | Катерина

Увечері 24 червня російські терористи здійснили масовану атаку безпілотниками по промисловій та цивільній інфраструктурі міста Новгород-Сіверський, завдавши кількох ударів поспіль. Зафіксовано влучання на двох локаціях.

пожежа

Як повідомляє начальник Новгород-Сіверської РВА Олександр Селіверстов, 20:43 до 20:50 у Новгороді-Сіверському зафіксовано влучання двох ворожих БпЛА типу «Герань».

Удар прийшовся по складських приміщеннях приватного підприємства в районі вулиці Шевченка.

Внаслідок прильотів на місці події спалахнула пожежа. Інформація про постраждалих не надходила.

Масштаби руйнувань наразі уточнюються.