Увечері 24 червня російські терористи здійснили масовану атаку безпілотниками по промисловій та цивільній інфраструктурі міста Новгород-Сіверський, завдавши кількох ударів поспіль. Зафіксовано влучання на двох локаціях.

Як повідомляє начальник Новгород-Сіверської РВА Олександр Селіверстов, 20:43 до 20:50 у Новгороді-Сіверському зафіксовано влучання двох ворожих БпЛА типу «Герань».
Удар прийшовся по складських приміщеннях приватного підприємства в районі вулиці Шевченка.
Внаслідок прильотів на місці події спалахнула пожежа. Інформація про постраждалих не надходила.
Масштаби руйнувань наразі уточнюються.